تعمیرات

خلاصه

شرکت مهرگان صنعت آب با شناخت اصولی تجهیزات و کسب سال ها تجربه در بخش خدمات پس از فروش، امروزه قادر به ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات برای تمامی محصولات ارائه شده می‌باشد. بخش عیب یابی و تعمیرات با هدف بهره برداری حداکثری از تجهیزات، آمادگی کامل ارائه هر گونه خدمات عیب یابی و تعمیراتی را دارا می‌باشد.
 
 
 

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

عیب یابی، تعمیرات و بروزرسانی

 
عیب یابی و تعمیرات تجهیزات مرتبط با اندازه گیری پارامتر های شیمیایی نیازمند تخصص در زمینه های گوناگون می‌باشد. دانش الکترونیک، شیمی، بیولوژیک و فیزیک نوری از تخصص های ضروری برای تشخیص و عیب یابی تجهیزاتی با رویکرد اندازه گیری پارامتر های شیمیایی می‌باشد.
شرکت مهرگان صنعت آب با گردآوری تخصص ها در همه زمینه ها و رویکرد چند بعدی خود، امروزه قادر به ارائه خدمات پس از فروش در بالاترین سطح فنی می‌باشد. عیب یابی و تعمیرات انواع آنالایزر های پایش آب، کنترلر ها و سنسور ها تنها بخشی از خدماتی می‌باشد که ما به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.
 
خدمات قابل ارائه در بخش عیب یابی و تعمیرات:
  • مشاوره و راهنمایی در خصوص رفع عیب تجهیزات
  • ارائه راهکار در جهت پیشگیری از خرابی و آسیب رسیدن به تجهیزات
  • عیب یابی و تعمیرات انواع آنالایز های پایش آب
  • عیب یابی و تعمیرات انواع سنسور های آزمایشگاهی و آنلاین
  • عیب یابی و تعمیرات انواع تجهیزات آزمایشگاهی و آنلاین
 راهکارهای پیشگیری از خرابی تجهیزات:
 تجربه طولانی مدت این مجموعه در خصوص خدمات پس از فروش و ارزیابی های فنی انجام شده در خصوص تجهیزات ابزار دقیق، بیانگر این موضوع است که مهم ترین دلایل خرابی تجهیزات عدم شناخت عوامل مخرب می‌باشد لذا با شناخت این عوامل می‌توان از بروز خرابی های ناخواسته جلوگیری به عمل آورد.

رطوبت:
یکی از بیشترین موارد موثر در خرابی تجهیزات الکترونیکی رطوب می‌باشد، به علت واکنش های شیمیایی نظیر خوردگی و short circuit، تمامی قطعات الکترونیکی می‌بایست به دور از رطوبت باشند. یکی از وظایف مهم کاربران در استفاده از تجهیزات الکترونیکی، شناخت میزان ایمن بودن و یا عایق بودن در برابر رطوبت می‌باشد.
کمپانی های سازنده با ایجاد محافظت های گوناگون سعی در حفاظت تجهیزات خود در برابر عوامل محیطی می‌باشند. از این رو شناخت مصرف کنندگان در برابر این حفاظت ها به شدت حائز اهمیت می‌باشد.
نوسانات برقی:
نوسانات برقی از عوامل مهم آسیب به تجهیزات الکترونیکی می‌باشند که تنها راه مقابله با آن پیشگیری و طراحی مناسب سیستم های برقی و الکترونیکی می‌باشد.
با استفاده از تجهیزات محافظتی برقی مناسب و چک کردن صحت عملکرد این تجهیزات می‌توان از به وجود آمدن خسارات ناشی از نوسانات برق جلوگیری کرد.


عواقب عدم سرویس های دوره ای تجهیز:
تمامی تجهیزاتی که برای اندازه گیری استفاده می‌شوند دارای یک خطای ذاتی قابل قبول می‌باشند. این خطای ذاتی در مدت زمان طولانی تحت تاثیر شرایط محیطی می‌تواند به مرور بیشتر شده و عملکرد کل تجهیز را تحت شعاع قرار دهد لذا این تجهیزات نیاز مند بررسی دوره ای و صحت سنجی در بازه های زمانی مشخص می‌باشند. از این رو عدم سرویس های دوره ای و صحت سنجی تجهیزات نه تنها منجر به خطای اندازه گیری می شود بلکه در طولانی مدت باعث آسیب به قطعات تجهیز می گردد.

لیست نظرات

5/5 0 0 0

محصولات مرتبط