تجهیزات الکتروشیمیایی

خلاصه

تجهیزات الکتروشیمیایی

شرکت مهرگان صنعت آب ارائه دهنده دستگاه های الکتروشیمیایی آزمایشگاهی و پرتابل  ، جهت کاربرد در صنایع مختلف و مراکز پژوهشی- تحقیقاتی از کمپانی صاحب تکنولوژی HACH میباشد.
 

اشتراک گذاری
  • توضیحات
  • نظرات

  • دستگاه های سری HQD

کمپانی HACH به منظور بهبود تست کیفیت آب، یک راه حل ویژه ارائه کرده است که حدس و گمان را از نتایج شما حذف می کند.  دستگاه های سری HQD قابلیت اندازه گیری پارامتر های Ph، دما،ORP  ،هدایت الکتریکی و مقاومت الکتریکی، TDS،شوری،اکسیژن محلول، BOD ویون های:نیترات –آمونیوم-کلراید-فلوراید-سدیم- آمونیاک میباشند.  ویژگی های دستگاه های سری   :  HQDانتقال اطلاعات از طریق پورت USB ، قابلیت تعریف کاربر، نمونه و ثبت زمان انجام تست و مقاوم در برابر آب و گردو غبار: سری پرتابل IP67، سری رومیزی IP54  و  است. همچنین لازم به توضیح است که پرآب های هوشمند HACH شامل یک حسگر دمای درونی است و به صورت اتوماتیک پارامتر مورد اندازه گیری، سابقه کالیبراسیون و تنظیمات روش را برای به حداقل رساندن خطا و زمان راه اندازی، تشخیص می دهد.


  • دستگاه های سری Sension +
دستگاه های سری sension + با داشتن الکترودهایی با قدرت پاسخ دهی بالا، متناسب با کاربردهای مختلف، نتایجی قابل اعتماد و سریع را دراختیار کاربر قرار می دهند. پکیج های sension +  به همراه تمامی ابزار های مورد نیاز برای انجام تست در آزمایشگاه یا سایت، ارائه می شوند.

  • دستگاه های سری جیبی + pocket poro

این تسترهای جیبی + pocket poro، پارامترهای الکتروشیمیایی را در گستره وسیعی از نمونه های آبی را اندازه گیری می کنند.که راه حل مناسبی برای اندازه گیری دقیق، مطمئن و سریع پارامترهای ph ،هدایت الکتریکی،ORP، شوری و TDS را بصورت پرتابل در اختیار کاربر قرار می دهند.
این دستگاه ها دارای قابلیت هایی از جمله سنسور قابل تعویض، صفحه نمایش بزرگ به همراه نور پس زمینه قوی و وجود مدل های چند پارامتری می باشد.
 

لیست نظرات

5/5 0 0 0

محصولات مرتبط