WEHRLE Umwelt

Tailored concepts for wastewater and waste treatment From WEHRLE

WEHRLE Umwelt  

این کمپانی در سال 1860 و در زمینه طراحی، مهندسی و ساخت بویلر با نام WEHRLE-WERK AG و با هدف فعالیت در زمینه تولید انرژی در آلمان تاسیس شد. سپس در سال1991شرکت WEHRLE Umwelt به عنوان زیر مجموعه این شرکت در بخش محیط زیست و در زمینه طراحی سیستم های تصفیه پساب صنعتی وشیرابه زباله تاسیس گردید.
در اوایل دهه 80 میلادی تکنولوژی MBR در دانشگاه های آلمان با هدف تصفیه بیولوژیک کارآمد توسعه پیدا کرد و به واسطه همکاری کمپانی WEHRLE Umwelt با این دانشگاه‌ها، زمینه طراحی و به کار گیری سیستم تصفیه MBR تحت انحصار این کمپانی با نامBIOMEMBRAT® فراهم شد و سبب گشت اولین تصفیه خانه بر مبنای تکنولوژیBIOMEMBRAT® در سال 1992 برای تصفیه شیرابه ناشی از دفن زباله راه اندازی شود. این تصفیه خانه تاکنون نیز با کمترین هزینه های جانبی به فعالیت خود ادامه داده است. به واسطه مطالعات گسترده در زمینه تصفیه پساب با تکنولوژی های متنوع، این کمپانی متناسب با هر منطقه و صنعت، پربازده ترین و کارآمد ترین سیستم تصفیه پساب با کمترین میزان مصرف انرژی را طراحی و ارائه می نماید.

خدمات قابل ارائه

شرکت مهرگان صنعت آب و کمپانی  WEHRLE Umwelt مجموعه وسیعی از خدمات را برای ابعاد مختلف یک پروژه از فاز بررسی و مشاوره و مطالعات امکان سنجی تا ساخت و بهره برداری تصفیه خانه ارائه می‌دهد. هدف ما توسعه راهکارهای انعطاف پذیر، پر بازده، ماندگار و قابل اعتماد است. به همین جهت ارائه راهکار مناسب تنها با مطالعات دقیق فرآیند تولید فاضلاب و بررسی تمامی ابعاد پروژه انجام می‌شود تا تصفیه خانه ساخته شده برای دراز مدت و با حفظ بهره وری به فعالیت خود ادامه دهد.
بخشی از خدمات این  مجموعه به شرح زیر می‌باشد:
  • برگزاری سمینار آموزشی جهت ارتقا سطح علمی و آشنایی با تکنولوژی‌های جدید در کشور
  • پشتیبانی و ارائه خدمات فنی پس از فروش به مشتریان
  • ارتباط مستقیم با کمپانی‌های مهندسی و یا سازنده تجهیزات
  • مشاوره در زمینه مطالعات امکان سنجی و feasibility study
  • اجرای پایلوت‌های آزمایشگاهی و میدانی
  • مهندسی، طراحی و مشاوره در ساخت تصفیه خانه های پربازده فاضلاب صنعتی و شیرابه
  • بازیافت آب از فاضلاب

تصفیه شیرابه

تصفیه شیرابه ناشی از دفن زباله یکی از توانمندی‌های منحصر به فرد کمپانی WEHRLE Umwelt است. زباله‌ها حاوی مقادیری زیادی آب آلوده می‌باشند که در صورت تجمع و گذر زمان، این آب بسیار آلوده و خطرناک می‌شود. نوع شیرابه متناسب با عمر لندفیل و نوع زباله و تغییر فصل بسیار متغیر خواهد بود، به همین جهت فرایندی برای تصفیه مورد نیاز است که انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. توانایی انحصاری  این کمپانی در طراحی و ساخت تصفیه خانه شیرابه با کارایی بالا و متناسب با شرایط ویژه هر منطقه است.

تصفیه فاضلاب پیچیده صنایع

تصفیه فاضلاب پیچیده برخی صنایع یکی از بزرگترین چالش‌های زیست محیطی محسوب می‌شود چرا که فاضلاب این نوع صنایع بسیار آلاینده می‌باشد و روش‌های عمومی تصفیه بازده بالایی ندارند از سوی دیگر با توجه به کاهش منابع آب و ارزش روز افزون آن، بازیافت آب از فاضلاب تصفیه شده اهمیت بسزایی دارد. از جهت دیگر یکی از مشکلات صنایع، نبود فضای کافی برای احداث تصفیه خانه است که این امر تنها به یک راه حل مهندسی و طراحی دقیق نیازمند است. تکنولوژی کمپانی WEHRLE Umwelt بر پایه ارائه بهترین راهکار برای آلاینده‌ترین صنایع است که با به کارگیری کمترین فضا و با کمترین هزینه عملیاتی در دراز مدت قابل استفاده و اتکا باشد.
در حال حاضر این شرکت با ساخت بیش از 300 تصفیه خانه در 40 کشور جهان یکی از پیشگامان در این صنعت به شمار می رود.