درباره ما

مهرگان صنعت اب

درباره ما

"شرکت مهرگان صنعت آب" با هدف تامین تجهیزات و مشاوره در زمینه آنالیز و سنجش پارامترهای کیفی و کمی آب جهت کاربردهای مختلف تاسیس گردید و هم اکنون با قریب به سه دهه تجربه، علاوه بر فعالیت در زمینه تامین کالا، به ارائه خدمات مهندسی در زمینه های طراحی سیستم های آنالیز آب و بخار و طراحی تصفیه خانه های فاضلاب صنعتی و شیرابه نیز می پردازد.
شرکت مهرگان صنعت آب با اخذ نمایندگی انحصاری و رسمی از معتبرترین کمپانی های آمریکایی و اروپایی و با تمرکز بر نیازمندی­ های بازار سعی دارد تا با به کارگیری و انتقال تکنولوژی های روز دنیا در راستای تامین نیاز بخش های مختلف گام بردارد. این شرکت مفتخر است که طی سال های متمادی با همکاری و ارائه خدمات و محصولات به حوزه های مختلف از قبیل صنایع نفت و گاز، نیروگاه ها، مراکز مدیریت پسماند، شرکت های آب و فاضلاب، سازمان محیط زیست، اداره استاندارد، آزمایشگاه‌های معتمد، شیلات، کارخانجات صنعتی و مراکز تحقیقاتی توانسته پاسخگوی بخشی از نیازهای صنایع مختلف در کشور باشد.
شرکت مهرگان صنعت آب با اتکا به توانمندی ها و تجربیات مدیران و کارشناسان متخصص و مجرب، امکان ارائه راه حل ها، محصولات و خدمات را در بالاترین سطح کیفی و مطابق با نیاز مشتری فراهم آورده است. این شرکت همواره رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت هایش قرار داده و تمام توان خود را برای دستیابی به این مهم به کار گرفته است. 
شرکت مهرگان صنعت آب به منظور برقراری ارتباط موثرتر و ارائه خدمات هر چه سریع تر به مشتریان،در شهرهای اصفهان، شیراز و اهواز  دارای نمایندگی می باشد.این دفاتر  با تیم فنی-مهندسی و آموزش دیده خود به انجام خدمات فنی، مشاوره و پاسخگویی به نیاز های مشتریان می‌پردازند.


.


ما را در LinkedIn دنبال کنید:
https://www.linkedin.com/company/mehrgansanatab